EnglishEnglish
 
Jorn + support

Jorn + support

pon., 26 listopada 2012, 20:00
( Otwarcie bramek: godz. 19:00 )


[Klub Muzyczny Progresja]
ul. Kaliskiego 15a
01-476, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Z ogromną przyjemnością potwierdzamy koncerty norweskiego giganta rocka - Jorna Lande z zespołem! Już 26 listopada zespół zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później we wrocławskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu. 

Po wydaniu ponad trzydziestu albumów z róznymi projektami, Jorn powrócił z nowym albumem pod własnym sztandarem. 1 czerwca tego roku ukazała się płyta "Bring Heavy Rock to the Land" i jest to kawał dobrego, klasycznego hard rocka! Jorn Lande o najnowszej płycie: "Myślę, że ten album jest zbliżony do stylu jaki wypracowałem, ale także bardziej zorientowany na heavy rock niż metal. Płyta nie jest jednolita, przeplatają się na niej różne muzyczne krajobrazy z kategorii rock i metal". 

Jorn Lande ma na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych płyt, a jego silny, charakterystyczny głos oraz doskonałe wyczucie w pisaniu utworów stały się znakiem rozpoznawczym w świecie muzyki. W prasie na temat wokalisty czytamy:"Glos Jorna, jest jednym z najlepszych wokali jakie spotkać można w świecie metalu. Raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują się z głosem o sile huraganu". 

Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. "The Duke",  "The Gathering" i "Live In America" to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie trzydziestoletniej kariery Jorna. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie "Avantasia" Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice'a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions. Od lat nieprzerwanie trwa pracowity okres w karierze Jorna - oprócz licznych koncertów na całym świecie, wydania DVD "Live In America", oraz kolejnych albumów - Jorn wreszcie zawita do Polski! 

 Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Bilety:
80zl - przedsprzedaż
100zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.