EnglishEnglish
 
Julia Marcell

Julia Marcell

czw., 13 listopada 2014, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Julia Marcell promuje nową płytę w  Eterze! 

City Sounds z przyjemnością zaprasza na koncert promujący najnowszą płytę, dawno nie widzianej we Wrocławiu, Julii Marcell!

13 listopada charyzmatyczna wokalistka zaprezentuje wrocławskiej  publiczności, po raz pierwszy na żywo, materiał z nowej płyty pt."Sentiments", której premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Julia Marcell kończy właśnie pracę nad trzecim studyjnym albumem. 

Nowy krążek artystki to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu.  Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.

Artystka tak opowiada o albumie: „Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.”

Nowy album Julii Marcell ukaże się jesienią. Publiczność będzie go miała okazję usłyszeć już 13 listopada we wrocławskim klubie Eter.

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca stojące:
40 zł – pierwsze 200 szt.
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
60 zł - miejsca na balkonie

Bilety
Sprzedaż zakończona.