EnglishEnglish
 
Julia Marcell

Julia Marcell

sob., 10 grudnia 2016, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Julia Marcell - gwiazda polskiej sceny alternatywnej w Sali Koncertowej  Radia Wrocław

Dziewczyna z fortepianem i gitarą. Trochę z Olsztyna, a trochę z Berlina. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która kilka lat temu podbiła serca polskich słuchaczy i błyskawicznie stała się jedną z gwiazd sceny alternatywnej.

Oryginalna, zdolna o niespotykanie ciekawej barwie głosu – jednym słowem Julia. Na dodatek z pochodzenia Polka, przez długi czas mieszkająca i nagrywająca u naszych zachodnich sąsiadów. Dziś (a właściwie od 211 roku) święci triumfy w naszym pięknym kraju. Gra koncert za koncertem i robi sporo niezłego zamieszania.

Julia została laureatką prestiżowych nagród, m.in.: PASZPORTU POLITYKI 2012w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna.

W Radiu Wrocław wystąpi z materiałem z płyty „Proxy”.

Napisana z lekkością i dużą dozą humoru płyta „Proxy” opisuje naszą kolorową,czasem niezrozumiałą rzeczywistość. Jest spojrzeniem od strony Popkultury, miesza konteksty, bawi się odniesieniami, ale mówi bezpośrednio, zwięźle i do sedna.  Promujący ją singiel „Tarantino” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i szybko znalazł w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Programu Trzeciego.

źródło: materiały promocyjne organizatora. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.