EnglishEnglish
 
Juno Reactor

Juno Reactor

sob., 11 października 2014, 21:00

Klub Fabryka
ul. Zabłocie 23
30-701, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Juno Reactor w Krakowie!


Formacja ta obecna jest na scenie muzyki elektronicznej od początku lat 90 i ma na swoim koncie już 8 płyt, z których cześć uważana jest za ponadczasowe dzieła nie tylko muzyki goa trance, ale elektroniki w ogóle. Nie można też pominąć faktu, iż Juno Reactor współtworzyło muzykę m.in. do serii Matrix czy Mortal Kombat.

Cieszymy się niezmiernie, iż będziemy mogli Wam zaprezentować niesmowite show, jakie oferuje Juno w swoim obecnym składzie, tj: Ben Watkins (elektronika), Budgie (perkusja), Mali Mazal (taniec, perkusja), Taja Devi (wokale), Amir Haddad (gitara) połączone z pełnoprawnym Egodropem na liniowym soundsystemie do białego rana.

A na poprawnym Egodropie nie może zabraknąć kolejnych gości z zagranicy! Będą to słowacy Psygor oraz Turo, reprezentanci ekipy Psyalaska, którzy przywiozą ze sobą również przepiękne malowidła z Psyalaska Decorations, których w Krakowie nie mieliście jeszcze okazji oglądać!

Oprócz headlinera i słowackich gości na imprezie na dwóch scenach usłyszycie również jak zawsze konkretny zestaw polskich djs i producentów, w tym kilka premierowych występów krk oraz wielkie powroty!

Postaramy się oczywiście dogodzić każdemu i na obu scenach zaserwujemy szeroku wachlarz brzmień podlanych psychodelicznym sosem. Na głównej scenie wszystko od minimal/progressive po forest, a na chill/groove stage od ambientu i psychillu przez dub i glitch, aż po płynący progressive i rozleniwione techno.

Na imprezie nie zabraknie oczywiście wyjątkowych instalacji i projekcji w wykonianiu ekip Egodrop i 2Deko oraz wspomnianych już fantastycznych prac przyjaciół ze Słowacji. Do tego pyszne wege jedzonko z chai shopu Sinsemilla i przepis na Egodrop gotowy!

Zapraszamy więc serdecznie, nie przegapcie tego… Cu on the trancefloor!

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

60 zł - przedsprzedaż
70 zł - w dniu koncertu 
Bilety
Sprzedaż zakończona.