EnglishEnglish
 
Kamil Abt i Anna Rejda Interpretacja Chopina na Jazzowo

Kamil Abt i Anna Rejda Interpretacja Chopina na Jazzowo

niedz., 22 stycznia 2017, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

Na scenie Vertigo zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina.

Chopin na dobranoc.

Po jazzowej podróży polsko - amerykańskiego składu festiwalowej publiczności zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina.

Projekt duetu inspirowany jest zwiewnymi,wzruszającymi melodiami i niezwykłym kolorem harmonii w utworach F.Chopina. Muzycy ukazują wyjątkowość kompozycji Chopina w oparciu o pryzmat własnej wrażliwości i wyobraźni.

Do utworów instrumentalnych dodane są autorskie teksty malujące czasem zabawne, a innym razem pełne egzystencjonalnej zadumy historie. Utwory oprócz zmian w aranżacji, wzbogacone są również spontanicznie utkanymi i pełnymi emocji improwizacjami, czy muzycznymi niedopowiedzeniami, gdzie zostawiona jest przestrzeń dla wyobraźni słuchacza.

Projekt ten to wędrówka przez słowiański krajobraz złożony z przejmujących dźwięków pełnych kontrastów rytmiczno-harmonicznych, gdzie gitara i wokal wychodzą poza konwencjonalnie narzucone im ramy. Interpretacje duetu odwodzą słuchacza od percepcyjnych nawyków do których przyzwyczaiła ich klasyka i porywają go w podróż pełną niespodzianek.

Bilety
Sprzedaż zakończona.