EnglishEnglish
 
Kamp!

Kamp!

sob., 9 lutego 2013, 21:00

Jazz Club Hipnoza
pl. Sejmu Śląskiego 2
Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

KAMP! live & after party KAMP! dj set...

Propozycja TNM na koniec karnawału!

 

Biorąc pod uwagę fenomenalne zainteresowanie jakim cieszył się grudniowy występ Kamp! w katowickim Jazz Clubie Hipnoza nie mogliśmy pozwolić na to, by ci z Was dla których zabrakło biletów, pozostawali długo zawiedzeni. Specjalnie dla Was już 9 lutego, w ostatni dzień karnawału, Kamp! wraca do Hipnozy przywożąc materiał ze swojej debiutanckiej płyty, uznawanej zgodnie za jeden z najważniejszych albumów ubiegłego roku. 

Tym razem jednak oprócz koncertu, zespół, słynący z perfekcyjnego remiksowania utworów innych wykonawców, przygotował również set dj-ski, stanowiący główną atrakcję późniejszego after-party, a całemu wydarzeniu towarzyszyć będą doskonałe wizualizacje w wykonaniu Atelier S10! Sześć godzin rewelacyjnej zabawy z najlepszym elektropopowym trio w Polsce rozpocznie się już o godzinie 21, a impreza potrwa do samego rana. 

Kamp! swój pierwszy, imienny album wydał 23 listopada 2012. Na płycie znalazło się jedenaście utworów – 8 premierowych oraz 3 znane już single: Cairo, Distance Of The Modern Hearts oraz Heats. Z całą pewnością ta płyta będzie odpowiadała za nowe otwarcie na krajowej scenie muzycznej, która musi przyzwyczaić się, że elektronika to już nie tylko Dj, ale także świetne live acty i rock’n’rollowa popularność.

Choć Tomek, Michał i Radek kiedyś na odczepne mówili, że ich muzyka to klasyczne tech-duby, po pierwszym kontakcie z Kamp! jest jasne, że inspiracji jest wiele. Bowie, francuski house, szwedzka elektronika spod znaku Studio czy The Field, dreampop Beach House i Wild Nothing czy wreszcie najbardziej oczywiste zamiłowanie do dokonań wytwórni DFA.

Dyskografia:

Kamp! LP (Brennnessel,2012)
Cairo EP (Discotexas, 2011)
Heats SP (Brennnessel, 2010)
Breaking a ghost's heart SP (Brennnessel, 2009) Thales one EP (Brennnessel, 2009)

Remiksy:

Brodka - Dancing Shoes (Kayax, 2012)
Twilite - I Am The Sun (2012)
Appaloosa - Patchwork (Discotexas, 2011)
Thieves Like Us - Never Known Love (deBonton, 2010) Indigo Tree - I Am The Car (2010)

Bilety:
30zł - przedsprzedaż
35zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.