EnglishEnglish
 
Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres i Havana Dreams

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

pt., 30 listopada 2018, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

Wszystkich miłośników karaibskich i latynoskich rytmów oraz tych, którzy chcieliby miło i aktywnie spędzić czas zapraszamy  na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 30 listopada w  Klubie Stary Klasztor przy ulicy Purkyniego 1.  Podczas tego niezwykłego Andrzejkowego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams  i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów. 

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej  była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy. 

W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza.  Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie  przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce - Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.

Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami - znany kubańczyk Juan Carlos Hechavarria León oraz wspaniała Yaremi de las Mercedes Kordos. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany. 

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy klubu - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi będzie można swobodnie się przemieszczać. 

W Sali Gotyckiej na I piętrze odbywać się będą tańce oraz koncerty. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć. 

Na parterze w Starym Klasztorze układ restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami lub wywróżyć sobie przyszłość. 

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:

- koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
- pokazy wrocławskich szkół tańca
- konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
- taneczne zabawy z animatorami
- integracja ze szkołami tańca i trenerami
- wróżby andrzejkowe
- Dj-sety muzyczne
- specjalne Menu Andrzejkowe

 


Ceny biletów

 

60 zł - wejściówka stojąco-tańcząca

Bilety
Sprzedaż zakończona.