EnglishEnglish
 
Karolina Czarnecka

Karolina Czarnecka

czw., 16 kwietnia 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

KAROLINA CZARNECKA, znana z hitu internetu "Hera, koka, hasz, LSD",  wystąpi 16 kwietnia we Wrocławiu!

Podczas koncertu w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 promować będzie swoją pierwszą płytę pt. "Córka". Karolina Czarnecka to studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie i absolwentka Wydziału Sztuki Lalkaraskiej w Białymstoku.

Ważnym momentem w jej karierze był udział w finale XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznan przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Kolejnym istotnym momentem był występ podczas 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie dziesięciu finalistek, wykonując m.in. piosenkę "Hera, koka, hasz, LSD", cover zespołu The Tiger Lillies.

Wykonanie stało się hitem internetu, uzyskując ponad 15 milionów odsłon na kanale yt. W 2014 roku artystka zadebiutowała na deskach teatralnych, w spektaklu "Miłość blondynki" w reżyserii Krystyny Jandy. Następnie dołączyła do obsady teatru POŻAR W BURDELU. Współpracowała także z Agatą Duda-Gracz.

Na jesieni 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artystki, Epka pt:"Córka". Jest to historia Tiny. "Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka."

Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny. Towarzyszą jej muzycy - dj SIWAK, perkusista Marcin Wippich i sekcja dęta w składzie: Mateusz Łupiński, Bartłomiej Łupiński, Kuba Łupiński.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.