EnglishEnglish
 
Komeda.Perspektywa Nova - Magdalena Kumorek i Tubis Trio

Komeda.Perspektywa Nova - Magdalena Kumorek & Tubis Trio

pon., 14 października 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

„Komeda.Perspektywa Nova.” to muzyczny mariaż zespołu Tubis Trio i aktorki/wokalistki Magdaleny Kumorek.

Żeński pierwiastek tego związku w osobie Magdaleny Kumorek -szerszej publiczności znanej z filmów „Poranek kojota”,Układ zamknięty „ czy serialu „Przepis na życie”-wnosi wrażliwość na synergię słowa i melodii w piosence. Wokalny warsztat aktorki, laureatki kilku konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią pracę na muzycznej scenie.Jednym z jej ważnych etapów była autorska płyta „Śmiercie” z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety -Bolesława Leśmiana.

Męski element tego mariażu -Tubis Trio-to jeden z najbardziej oryginalnych, prężnie rozwijających się w ostatnich latach zespołów jazzowych.Ich kompozycje z płyty „THE TRUTH”, czy ostatniej „FLASHBACK”, docenia wielu recenzentów.Podkreślają oni ,że twórczość Tubis Trio „ocieka wręcz radością gry, ferią melodyjnych, niezwykle chwytliwych fraz, oferując słuchaczom zaraźliwie pogodne dźwięki, bez uszczerbku dla muzycznej inteligencji samych utworów”(Geno Thackara „All About Jazz”). Tubis Trio czyli Maciej Tubis, Paweł Puszczało oraz Przemek Pacan, to radość ,przebojowość, wirtuozeria gry i niepowtarzalny sound.

Rzec by zatem można, że „Komeda. Perspektywa Nova.” To muzyczna poślubna podróż, wspólne poszukiwanie nowej wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy. Niepowtarzalne „Tubisowe” radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych piosenek, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa , niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50 rocznice jego śmierci.

Bilety
Sprzedaż zakończona.