EnglishEnglish
 
Koncert finałowy: Dzień Życzliwości. Aleksander Dębicz

Koncert finałowy: Dzień Życzliwości. Aleksander Dębicz

pon., 21 listopada 2016, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Vertigo Jazz Club & Restaurant ma zaszczyt zaprosić na koncert finałowy Dnia Życzliwości. 

W tym dniu wystąpi Aleksander Dębicz. W czasie koncertu odbędzie się licytacja prowadzona przez Tomasza Krajewskiego, z której calkowity dochód przeznaczony zostanie na Fundacje Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Dzień Życzliwości 2016

Idea akcji

W tym roku, po 10 latach aktywnych działań, jesteśmy przekonani, że życzliwość na dobre zadomowiła się we Wrocławiu! Ale i tak, jak co roku, zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą akcję. Wyzwólmy w sobie pozytywną energię, pokażmy, że życzliwy znaczy szczęśliwy.

Spotkajmy się we Wrocławiu!

21 listopada, na całym świecie, obchodzony jest World hello day. Uchwalone w roku 1973 w Stanach Zjednoczonych święto było wezwaniem do pokoju, ale we Wrocławiu obchodzimy je od pod nazwą Dzień Życzliwości, propagując wartości takie jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych.

Hello, uśmiechnij się! Wzmocnij jasną stronę świata! Dołącz do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy dbają o lepsze jutro! Zapraszamy – 21 listopada spotkajmy się we Wrocławiu!

Wrocław miastem ludzi życzliwych! Dołącz do nas

Hasło naszej kampanii to „Znajdź się wśród życzliwych!”. Namawiamy do wzajemnego szacunku, uśmiechu i dobrej zabawy, która zawsze wsparta jest wszechobecną życzliwością. Ważne są drobne gesty, jak podanie ręki potrzebującemu, ustąpienie miejsca w autobusie, bezinteresowny uśmiech do ludzi na ulicy, zaparzenie komuś kawy, pomoc w nauce. Codzienne gesty, które tak niewiele kosztują, a tworzą wokół nas wyjątkową atmosferę.

Organizatorzy:

Wrocław – miasto spotkań

Bilety
Sprzedaż zakończona.