EnglishEnglish
 
Koncert - Józef Skrzek, Bas Tajpan, Afrotuba

Koncert - Józef Skrzek, Bas Tajpan, Afrotuba

sob., 27 kwietnia 2019, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

7 kwietnia o godzinie 19.00 zapraszamy Państwa na jedyne i niepowtarzalne wydarzenie artystyczne pt. "AREA INTERNUM"

Wystąpią dla państwa:

Józef Skrzek - basista, multiinstrumentalista, kompozytor, jeden z czołowych przedstawicieli polskiego rocka progresywnego i elektronicznego, który w ostatnich latach komponuje głównie muzykę sakralną.
skrzek.com

Bas Tajpan - muzyk obrcający się wśród gatunków reggae, hip-hop i raggamuffin. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Fokus, IGS, Projektor, Junior Stress, Firma, Miuosh, Bosski Roman, Paluch, Peja, Lukatricks, NON Koneksja, Skorup, Fu oraz Hemp Gru.

https://www.facebook.com/bastajpan/

Afrotuba - Afrykańskie instrumenty rytmiczne połączone z instrumentami dętymi, które na myśl przywodzą tradycyjne pieśni słowiańskie oraz Bałkany. Jest to niezwykle barwna, energetyczna i euforyczna mieszanka muzyczna.

https://www.facebook.com/AfroTuba/

Teatr  Uliczny TUB z Bystrzycy Kłodzkiej, powstał 13 lat temu, na swoim koncie ma występy krajowe, zagraniczne , w tym występy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W 2015 roku zajął 3 miejsce na ogolnopolskim fetiwalu OFCA w kategorii grup fireshow. 

https://www.facebook.com/Teatr-Uliczny-TUB-114545025272536/

W ramach ceny biletu zapraszamy na koncerty, 2 widowiska fireshow, oraz pokaz laserowy. 

Cały dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na ratowanie sytuacji pałacu i fundacji, jego dalszy rozwój i działalność oraz  pomoc w dofinansowaniu zakupu aparatów słuchowych dla Ewy-założycielki i koordynatorki Teatru Ulicznego TUB.


Ceny biletów

70 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.