EnglishEnglish
 
Koncert przy świecach: Basia Piotrowska - Tekście wróć

Koncert przy świecach: Basia Piotrowska - "Tekście wróć"

niedz., 11 sierpnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Basia Piotrowska zaprezentuje swój recital „Tekście wróć”, który jest nostalgiczną tęsknotą za czasami wielkich tekściarzy a równocześnie przypomnieniem ich twórczości. Na występ składać się będą piosenki z różnych okresów, w mieszanych stylach muzycznych, w większości zmienionych aranżacjach. Towarzyszyć jej będzie Bartek Ziętara na fortepianie. 

Basia Piotrowska – wrocławianka, autorka tekstów i muzyki. W dzieciństwie związana z zespołem wokalno-tanecznym „ZGRAJA”. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach studiów I i II stopnia, specjalność wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek oraz Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku antropologia literatury, teatru i filmu. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.