EnglishEnglish
 
Koncert Przy Świecach: Trio Jazzaneiro

Koncert Przy Świecach: Trio Jazzaneiro

niedz., 7 lipca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Program "Piosenki o Supermenkach", to forma mini spektaklu według własnego scenariusza okraszona nutą kabaretu z dużą dawką wspaniałych polskich utworów, którymi zachwycą się zwłaszcza miłośnicy lat 60tych, 70tych, 80tych i 90tych.

W ciągu 70minut trwania koncertu widzowie doświadczają różnorodności świata kobiet pełnego emocji, nieoczekiwanych zmian nastrojów i akcji. Poznają ich prawdziwe moce, esencję kobiecości dzięki czemu możemy je podziwiać, współodczuwać ale też spojrzeć na niektóre cechy kobiece z dużym przymróżeniem oka. Słuchając oryginalnych, granych na żywo interpretacji takich utworów jak "Kasztany" czy "Sex appeal" nikt nie wyjdzie ze spektaklu bez szerokiego uśmiechu na ustach. Zadba o to Trio JAZZaneiro, które specjalizuje się w zarażaniu pozytywną energią poprzez muzykę. Nie wystarczy o tym przeczytać, to trzeba zobaczyć i osobiście doświadczyć magii uśmiechu płynącej ze współbrzmienia tego pozytywnego Trio.

Skład zespołu:

Marta Sokołowska – wokal, prowadzenie
Damian Ciosek – gitara, efekty perkusyjne
Aleksander Miśkiewicz – piano

Bilety
Sprzedaż zakończona.