EnglishEnglish
 
KORTEZ TRIO

KORTEZ TRIO

sob., 8 kwietnia 2017, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

KORTEZ TRIO

Artysta świeży, naturalny i minimalistyczny. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku muzycznym. Radio RAM zaprasza na koncert KORTEZA 8 kwietnia o godz. 18.00. Zapraszamy ;)

Kortez - 26-letni kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. 

Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 6 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EP-ka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Cały nakład tego wydawnictwa został już wyczerpany. Utwór "Zostań" już stał się przebojem. 

Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. 

Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Jego debiutancka płyta “Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. 

Na wyjątkowe muzyczne spotkanie z Trio KORTEZA zapraszamy 8 kwietnia o godz. 18.00. Bilety już w sprzedaży.

Foto: Hubert Grygielewicz

Bilety
Sprzedaż zakończona.