EnglishEnglish
 
KORTEZ

KORTEZ

pt., 11 marca 2016, 18:30

sprzedaż zakończona
Opis

KORTEZ zaśpiewa w Starym Klasztorze!

KORTEZ, muzyczne odkrycie ostatniego roku, wystąpi 11 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze! Dla wrocławskiej publiczności będzie to pierwsza szansa usłyszenia na żywo Korteza grającego z zespołem.

 

Kortez, to kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo.

W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. 

Jego debiutancka płyta “Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach.

Bilety
Sprzedaż zakończona.