EnglishEnglish
 
Król Swingu

Król Swingu

pt., 8 kwietnia 2016, 19:00

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, choreografia nawiązująca do lat pięćdziesiątych XX wieku, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich - zapraszamy na musical KRÓL SWINGU oparty o fabułę filmu „EXCENTRYCY".

Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu „KRÓL SWINGU" nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. W tworzeniu warstwy muzycznej brał udział Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka. Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I'm Getting Sentimental" , „On the Sunny Side of the Street" , „Chattanooga Choo Choo" czy „I've Got You Under My Skin".

Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki oraz teatru, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych Artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.

Bilety
Sprzedaż zakończona.