EnglishEnglish
 
Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

czw., 24 kwietnia 2014, 19:30

Blue Note Jazz Club
ul. Kościuszki 79
61-891, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

Good Taste Production zaprasza na energetyczną petardę czyli koncert Krzysztofa Zalewskiego. Promując najnowszą płytę „Zelig” muzyk wystąpi 24 kwietnia w poznańskim klubie Blue Note. Zalewskiemu na scenie towarzyszyć będą: Marcin Bors, Gienia(Andrzej Markowski) i Bolek Wilczek

Nowa płyta "ZELIG" zawiera 10 piosenek utrzymanych w klimacie Bowie / Eno.Album jest swego rodzaju pamiętnikiem Zalefa z ostatniej dekady. Mimo, iż materiał oscyluje wokół tzw. muzyki rockowej, ciężko zaszufladkować go do jednego gatunku muzycznego.

"Niezwykle utalentowana torpeda!Charyzma przeplatająca się z wielką wrażliwością życiową i muzyczną." - BRODKA

Jacek 'Budyń' Szymkiewicz (Pogodno) tak mówi o płycie: "(...) Utalentowany muzyk i wrażliwy autor i kompozytor. Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże plus spontaniczny i bezwysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwają na myśl geniusz. Szczypta problemów osobowościowych i niezwykły życiorys dają mieszankę, obok której nie można przejść obojętnie. I taka jest też płyta "Zelig", która teraz trafia do rąk słuchaczy niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.

Krzysztof Zalewski (Zalef) - jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Multiinstrumentalista. Autor. Kompozytor. W 2003 roku wygrał drugą edycję polskiego Idola. Miał wtedy 19 lat. W 2004 roku, na mocy wygranego kontraktu, wydał debiutancki album zatytułowany "Pistolet". Potem jak mówią: "zniknął". Jednak tak naprawdę cały czas był na scenie, szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia. Grał w tym czasie nieustająco z Nosowską i przez 3 lata z zespołem HEY, współtworzy jazzowo-eksperymentalną grupę Japoto, udziela się także w zespole Muchy. Koncertuje z Brodką!

Bilety:

39 zł - w dniu koncertu

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.