EnglishEnglish
 
Krzysztof Zalewski solo act

Krzysztof Zalewski solo act

czw., 3 grudnia 2015, 20:00

Klub Pod Minogą
Nowowiejskiego 8
61-001, Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

Good Taste Production zaprasza na koncert Krzysztof ZALEWSKI SOLO ACT, który odbędzie się 3 grudnia w poznańskiem klubie Pod Minogą.

KRZYSZTOF ZALEWSKI - muzyk, kompozytor, autor tekstów, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty Pistolet zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG". To album wymagający, szukający nowych dróg, nie dający się zagrzebać w rutynie. Tego lata Zalewski stanowił wraz z Organkiem trzon zespołu Męskie Granie Orkiestra na trasie MG.

Budyń (Pogodno) mówi o jego muzyce że "to narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca, spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.”. Obecnie Zalef pracuje już nad kolejnym albumem, a w oczekiwaniu na jego premierę odbędzie się krótka trasa ZALEWSKI SOLO ACT, na której wystąpi w solowej odsłonie którą Krzysztof nazywa cyrkiem ZALEWSKI...

Bilety
Sprzedaż zakończona.