EnglishEnglish
 
Krzysztof Zalewski solo act

Krzysztof Zalewski solo act

czw., 10 grudnia 2015, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

KRZYSZTOF ZALEWSKI SOLO ACT w Starym Klasztorze! Klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza 10 grudnia na solowy koncert Krzysztofa Zalewskiego.

Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, autor tekstów, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty Pistolet zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG". To album wymagający, szukający nowych dróg, nie dający się zagrzebać w rutynie. Tego lata Zalewski stanowił wraz z Organkiem trzon zespołu Męskie Granie Orkiestra na trasie MG.

Budyń (Pogodno) mówi o jego muzyce że "to narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca, spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.". Obecnie Zalef pracuje już nad kolejnym albumem, a w oczekiwaniu na jej premierę odbędzie krotka trasa ZALEWSKI SOLO ACT na której wystąpi w solowej odsłonie, którą Krzysztof nazywa cyrkiem ZALEWSKI...

Na tych koncertach Krzysztof grał będzie na: gitarze, bębnach, klawiszu + loopery + WOKAL...

Offsesja/Trójka live właśnie solo: https://www.youtube.com/watch?v=ch_uq_tAI3w 

TELEDYSKI OFICJALNE:

Jaśniej https://www.youtube.com/watch?v=70h0zlqTmeo
Ósemko https://www.youtube.com/watch?v=pi7CQ5NrrNw
Jaśniej 2 https://www.youtube.com/watch?v=8gbq-YGMKAk

Bilety
Sprzedaż zakończona.