EnglishEnglish
 
Kult

Kult

sob., 11 października 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

KULT zagra jesienią na stadionie!


wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza 11 października na jesienny koncert KULTU!

Zespołu Kult nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności, to prawdziwa legenda rodzimej sceny muzycznej, dowodzona przez Kazika Staszewskiego fabryka niezliczonej ilości przebojów śpiewanych przez kilka już pokoleń fanów.

Po ponad 30 latach istnienia Kult udowadnia, że nadal nie ma sobie równych na polskiej scenie muzycznej. Ostatnia, 16 już w dorobku zespołu,  płyta „ Prosto” wydana w zeszłym roku, doskonale przyjęta przez słuchaczy i krytyków,  nie pozostawia wątpliwości co do wysokiej formy Kazika i Spółki.

Kult to przede wszystkim zjawisko koncertowe - nic nie zastąpi odbioru piosenek Kazika Staszewskiego jak pełnowymiarowy koncert, na ogół trwajacy prawie 3 godziny. Tam gdzie inni wykonawcy są już dawno po bisach, Kazik nie zaśpiewał jeszcze nawet połowy swoich licznych przebojów!

Kult wystąpi 11 października w sali Klubu Biznesowego na Stadionie Miejskim. To sprawdzona już sala o bardzo dobrej akustyce, dużej przestrzeni zarówno do szaleństwa pod sceną,  jak i z miejscami siedzącymi w rzędach oraz przy stolikach, gwarantująca przy tym swobodny dostęp do barów, dobry dojazd komunikacją miejską i bezpłatne miejsca parkingowe.

Obecność obowiązkowa!

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca stojące:

50 zł – do 15.09.14 r.
55 zł – do 10.10.14 r.
60 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:

60 zł – do 15.09.14 r.
70 zł – do 10.10.14 r.
80 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.