EnglishEnglish
 
Laibach - The Sound Of Music

Laibach - "The Sound Of Music"

niedz., 24 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Laibach powraca do Wrocławia z nową płytą!

"The Sound Of Music" to tytuł nowej płyty legendarnego zespołu LAIBACH.  W ramach europejskiej trasy koncertowej promującej to wydawnictwo zespół odwiedzi Polskę i 24 lutego zagra we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. 

Oprócz repertuaru z nowej płyty na koncercie usłyszymy również znane już utwory z poprzednich albumów zespołu Laibach - Also Sprach Zarathustra, Spectre, Sympathy for the Devil, WAT, Kapital, Volk czy Laibach Revisited.

Laibach to zespół bardzo dobrze znany w naszym kraju. Awangardowa ekipa łączy w swej muzyce industrial, metal i neoklasykę. Ich nazwa to niemieckie tłumaczenie Lublany, stolicy Słowenii.

Wielką pozycją w ich dorobku jest muzyka do przedstawienia "Macbeth", wystawianego w Hamburgu. Arcydziełem są przeróbki hymnów państwowych nagrane na albumie "Volk".

Laibach to muzyka, to niezapomniane koncerty, mistyczne i teatralne, to charakterystyczna "pilotka" Milana Frasa. To zaskakujące projekty, jak choćby ten na zlecenie polskiego Narodowego Centrum Kultury z okazji 70. rocznicy powstania warszawskiego, który też usłyszymy podczas koncertu w Starym Klasztorze.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

85 zł - przedsprzedaż
100 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:

130 zł - balkon

Bilety
Sprzedaż zakończona.