EnglishEnglish
 
Łąki Łan i Dmuchawce

Łąki Łan & Dmuchawce

pt., 30 listopada 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

ŁĄKI ŁAN & DMUCHAWCE we Wrocławiu!

 

Łąki Łan zaprasza na cykl wyjątkowych koncertów z towarzyszeniem sekcji dętej!  

Trasa Łąki Łan & Dmuchawce obejmie  tylko  kilka miast, w których zespół  zaprezentuje swoje utwory w nowych aranżach. 

We Wrocławiu spotykamy się 30 listopada w klubie A2 - to będą najlepsze Andrzejki z zespołem Łąki Łan!

„Co to za uczucie, co za stan, kiedy żyzny pała łan? Wiadomo, moc, energia, endorfina! A gdyby tak wzbogacić ten Łąkowy bukiet o soczyste brzmienie ponętnych dęciaków?! Zrobiliśmy to na Przystanku Woodstock 2017 i było przepysznie! Dlatego jesienią na kilku specjalnych występach pod hasłem Łąki Łan & Dmuchawce naszą siłę rażenia zwiększy ośmioosobowa sekcja dęta, którą rozdyryguje Mateusz "Czarny Bez" Czarnowski. Zapraszamy do: Krakowa, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania czyli na sześć energetycznych do sześcianu koncertów, a nie jakichś tam dętych imprez! Wyraj wybaw w turbo dawce! Przeleć się!!!! Na Łąki Łan i Dmuchawce!!!!”

ŁĄKI ŁAN słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury.

Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show.

Ostatnia  płyta Łąki Łan pt. "Syntonia" ukazała się w 2016 roku. Promowały ją  single "Pola Ar" i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”.


Ceny biletów

65 zł – I pula (do 30.10)
75 zł – II pula

Bilety
Sprzedaż zakończona.