EnglishEnglish
 
Lamb

Lamb

pon., 8 grudnia 2014, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana lokalizacji koncertu. Koncert został przeniesiony do klubu Stary Klasztor. Zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Opis

Good Music Productions

prezentuje

LAMB

Brytyjski zespół powraca do Polski na  koncert 

w ramach promocji nowej płyty!

 

 

LAMB

Legendarny i kultowy brytyjski duet powraca na koncerty z nową płytą!

Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic  - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Mają swym koncie 5 albumów i wiele kompilacji, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God Bless. 

W 2004 roku  duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu. W ramach trasy w 2009 zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał pamiętny koncert w warszawskim Palladium. Ogromny sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad swoim piątym studyjnym albumem. W 2011 roku ukazał się  krążek pt. 5. Po wyprzedanym koncercie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka i rewelacyjnym koncercie na FreeFormFestival zespół wystąpił na 3 koncertach w Polsce w 2012 roku. Teraz powracają na 4 koncerty w ramach promocji nadchodzącego, szóstego albumu zespołu. Premiera nowego albumu już 17 września!

www.lambofficial.com 

Żródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów.

Miejsca stojące:
95 zł - I pula
110 zł - II pula
120 zł - III pula

Miejsca siedzące:
140 zł - balkon 

Bilety
Sprzedaż zakończona.