EnglishEnglish
 
Lao Che

Lao Che

niedz., 13 grudnia 2015, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Zespół LAO CHE  wystąpi 13 grudnia we wrocławskim klubie Eter z materiałem z ostatniej płyty pt. „Dzieciom”.

Lao Che to coś więcej niż tylko świetna i niepowtarzalna muzyka która łączy w sobie naleciałości rożnych gatunków muzycznych: rocka, elektroniki, funku czy hip hopu. To również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego, którego teksty znalazły się w podręcznikach do języka polskiego dla szkół średnich.

Lao Che jest jednym z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce. O ogromnym zainteresowaniu zespołem świadczą występy największych festiwalach muzycznych w kraju.

 Zespól koncertował także w Niemczech, Czechach, na Litwie oraz w Anglii, Irlandii i Irlandii Północnej. Lao Che ma na swoim koncie sześć wydanych albumów dwa dvd koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami. W marcu ukazała się nowa płyta Lao Che zatytułowana „Dzieciom”.

Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.

Bilety
Sprzedaż zakończona.