EnglishEnglish
 
Leszek Cichoński - sobą gram

Leszek Cichoński - sobą gram

wt., 3 kwietnia 2012, 19:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

Leszek Cichoński promuje album nominowany do Fryderyków.

„Sobą gram” - piaty w karierze, lecz pierwszy w pełni autorski album wrocławskiego gitarzysty Leszka Cichońskiego otrzymał właśnie nominacje do nagrody Fryderyki 2012 w kategorii blues.

Koncert promujący nową płytę Cichońskiego „ Sobą gram” odbędzie się 3.04.2012 o godz. 19.00 w Centrum Sztuki Impart.

Muzycznie „Sobą gram” może zaskoczyć fanów - to przede wszystkim melodyjne, rockowe zabarwione bluesem piosenki  z ciekawymi, często refleksyjnymi tekstami. Nie brakuje także elementów funky, bluesa, soul , wszystkie zaś łączy – co w produkcjach Leszka Cichońskiego jest standardem - dbałość o aranżacyjne szczegóły, perfekcja wykonania i świetne gitarowe solówki. Kompozytorem wszystkich 11 utworów jest Leszek Cichoński, natomiast ciekawostką jest fakt, że w kilku utworach zadebiutował także jako autor tekstów i wokalista. 

Autor powiedział nam: „ zasadzie to "concept album" , główną inspiracją  była dla mnie wielka przemiana w świadomości jaka ma miejsce aktualnie na Świecie, a przesłaniem - Prawo Przyciągania czyli : to co mamy w głowie przekłada się na naszą rzeczywistość, dlatego warto realizować marzenia i szukać swojej prawdy w życiu.

Wśród gości zaproszonych do współpracy nad płytą znalazły się także znane  polskie głosy: Jorgos Skolias, Mateusz Krautwurst, Kasia Mirowska oraz debiutujący na niej Łukasz Łyczkowski. Wieńczący płytę jedyny instrumentalny utwór Allman Brotherhood organami Hammonda ubarwił Wojciech Karolak.

W Imparcie zagra zespół Guitar Workshop, który nagrywał płytę:  
Tomasz Grabowy – bass
Robert Jarmużek – piano, Rhodes, keyb.
Łukasz Sobolak – drums
Łukasz Łyczkowski – vocal
Leszek Cichoński guitar & vocal

oraz goście:  Kasia Mirowska i Mateusz Krautwurst 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.