EnglishEnglish
 
Liroy i SteamLove

Liroy & SteamLove

sob., 7 marca 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

SCYZORYK powraca - LIROY zaśpiewa Starym Klasztorze!

Legenda polskiego rapu powraca na scenę!


Z okazji 20-lecia wydania płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”, LIROY wyrusza w ogólnopolską trasę koncertową. We Wrocławiu wystąpi 7 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Płytę „Alboom" wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego rapu. W tym roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił min. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44.

Co będzie się działo w 2015 roku?

W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu „Scyzoryk”. 22 maja reedycja EPki „Scyzoryk” na winylu, cd i w digitalu. Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty LIROYa „Przerwa”. Cała trasa będzie filmowana i nagrywana a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości LIROYA oraz płyty. Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty „ALBOOM” z niespodziankami.

Dużo nowych utworów również w tym roku!

Z LIROYem zagra liveband SteamLove – profesjonalna ekipa znakomitych muzyków.

Połączenie legendy i doświadczenia z młodą energią - daje naprawdę wielką moc. Współpraca artystów w jednym projekcie muzycznym - pokazuje jak muzyka łączy pokolenia i integruje środowiska twórcze.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.