EnglishEnglish
 
Lodovica Comello Live

Lodovica Comello Live

niedz., 28 czerwca 2015, 19:00
( Wejście od godz. 18:00 )


Arena Ursynów
ul. Pileckiego 122
02-781, Warszawa
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Osoby w wieku do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa) - oświadczenie można pobrać klikając umieszczony w opisie wydarzenia poniżej. Opiekunowie uczestników koncertu (młodszych niż 16 lat a starszych niż 13 lat) zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na imprezę i odebrania ich po imprezie.
Opis

Good Music Productions

prezentuje

WŁOSKA WOKALISTKA ZNANA Z SERIALU „VIOLETTA” 

PO RAZ PIERWSZY NA  JEDYNYM KONCERCIE 

W POLSCE!

LODOVICA COMELLO

 

 

LODOVICA COMELLO

WŁOSKA WOKALISTKA ZNANA Z SERIALU „VIOLETTA” PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Lodovica Comello urodziła się w San Daniele del Friuli, we Włoszech. Od najmłodszych lat była szkolona w aktorstwie, tańcu i grze na gitarze. Wzięła udział w trasie Patito Feo Il Mondo di Patty we Włoszech i Hiszpanii oraz jako chórzystka w trasie Brenda Asnicar Tour. Obecnie mieszka zarówno w Buenos Aires jak i we Włoszech. Wynika to z jej udziału w południowoamerykańskim serialu telewizyjnym „Violetta”, który emitowany na kanale Disney Channel zdobył ogromną popularność młodzieży na całym świecie. Comello mówi biegle po włosku, hiszpańsku i angielsku. W serialu Lodovica wciela się w postać Franceski – inteligentnej dziewczyny i oddanej przyjaciółki, która uczy się w prestiżowej szkole dla najbardziej utalentowanych młodych artystów Studio 21.  Debiutancka płyta Lodovica Comello zatytułowanej „Universo” ukazała się w Polsce w 2013 r. Obecnie artystka promuje drugą solową płytę „Mariposa”. Będzie to pierwszy koncert Lodovici Comello w Polsce!

Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). POBIERZ OŚWIADCZENIE

www.lodovicacomello.com
www.facebook.com/lodovicacomello

Time table koncertu:

16.30 Wstęp  dla osób uczestniczących w próbie
17.00 Próba Lodovici Comello
17.30 Próba Szymona Chodynieckiego

18.00 Otwarcie drzwi na koncert

Kolejność wstępu:
Posiadacze biletów m&g
Osoby uczestniczące w próbie
Pozostałe osoby: miejsca stojące i siedzące

18.45 Koncert Szymona Chodynickiego
19.30 Koncert Lodovici Comello
21.00  Koniec koncertów
21.30 Planowane rozpoczęcie M&G

Zbiórka posiadaczy biletów m&g bezpośrednio po zakończeniu koncertu na płycie z prawej strony sceny (patrząc z widowni na scenę).

Bilety
Sprzedaż zakończona.