EnglishEnglish
 
Looptroop Rockers

Looptroop Rockers

śr., 25 lutego 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

LOOPTROOP ROCKERS – gwiazdy światowego hip-hopu zagrają w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza 25 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert najsłynnieszego szwedzkiego zespołu hip-hopowego!

LOOPTROOP, a właściwie LOOPTROOP ROCKERS, to jedna z najbardziej znanych grup hip-hopowych starego kontynentu. Jednak w odróżnieniu od większośc europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, LOOPTROOP gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.

Od roku 2000 wydali już kilka albumów jako LOOPTROOP, warte uwagi są też solowe produkcje PROMOE oraz EMBEE, dwóch z czterech członków składu LTR.

Sam PROMOE - raper o wyglądzie Wikinga - to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip - hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. LOOPTROOP przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się EMBEE, PROMOE, COSM.I.C. i SUPREME.

Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip-hopowe koncerty jakie widzieli. Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły LOOPTROOP rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert. W 2014 roku wydali doskonale przyjęty album "Naked Swedes" i właśnie materiał z tego krążka oraz największe przeboje zespołu usłyszymy na koncercie we Wrocławiu.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.