EnglishEnglish
 
Łukasz Łyczkowski i 5 Rano

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

pt., 22 lutego 2019, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Łukasz Łyczkowski i zespół 5 Rano zagrają w Starej Piwnicy!

Finalista programu "The Voice of Poland", Łukasz Łyczkowski z zespołem 5 Rano wystąpią 22 lutego w klubie Stara Piwnica!

Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO istnieje na rynku muzycznym od 15 lat. Od początku twórczość zespołu zakorzeniona jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 - tych i 70 - tych, podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także jest otwarta na nowe kierunki      i nowoczesne brzmienie. Wokalistą zespołu jest Łukasz Łyczkowski, najlepszy męski głos 8 edycji The Voice Of Poland. 

Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to, co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością.  19 października 2018 roku miała miejsce premiera najnowszej płyty zatytułowanej "Korzenie" i w ramach promocji tego wydawnictwa zespół wyrusza w trasę, aby dotrzeć ze swoją muzyką do jak najszerszego grona odbiorców i szerzyć rock and rolla.


Ceny biletów
25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu
Bilety
Sprzedaż zakończona.