EnglishEnglish
 
Maciej Maleńczuk i Psychodancing

Maciej Maleńczuk & Psychodancing

pon., 16 kwietnia 2012, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing zagrają w Eterze.

Maciej Maleńczuk & Psychodancing powracają na sceny klubów muzycznych w całej Polsce w wielkim stylu! Po sukcesie wspólnej trasy koncertowej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert Psychodancing Live promujący ich  dwupłytowe wydawnictwo. Po niecodziennym sukcesie płyt Psychodancing oraz Psychodancing 2 (obie płyty pokryły się platyną) artyści postanowili wydać kompilację swoich psychoaranżacji największych przebojów polskich i światowych scen dancingowych!

W programie koncertu Psychodancing Live znajdą się ulubione przez publiczność przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Obok Maleńczuka na scenie zobaczymy zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Jakub Frydrych, Grzegorz Stasiuk.

"Psychodancing" to program zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

Źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety

miejsca stojące
55 zł - przedsprzedaż
65 zł - w dniu koncertu

miejsca ulgowe (studenci i uczniowie - ważne tylko z aktualną legitymacją studencką lub uczniowską):
35zł - przedsprzedaż 
40zł - w dniu koncertu

miejsca siedzace
80zł - miejsca siedzace (blakon)

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.