EnglishEnglish
 
Magda Umer Wciąż się na coś czeka

Magda Umer "Wciąż się na coś czeka"

wt., 16 kwietnia 2013, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

„Wciąż się na coś czeka”

Magda Umer. Głos emocjami malowany. Przenikliwe spojrzenie. Doskonałe interpretacje muzyczne. Fenomenalne testy. Siła delikatności.  Zapraszamy na koncert promujący nową płytę artystki             pt. „Wciąż się na coś czeka”. 16 kwietnia 2013, godz. 19.30, Sala Koncertowa Radia Wrocław.

Magda Umer to niewątpliwie królowa rodzimej piosenki literackiej. Jej utwory, takiej jak, „Oczy tej małej” czy „O niebieskim pachnącym groszku” to  wizytówki tego gatunku. Swoją dwunastą płytę zatytułowaną „Wciąż się na coś czeka” artystka nagrała z udziałem Pawła Stankiewicza, Bartłomieja Krauza, Macieja Szczycińskiego i Wojciecha Borkowskiego. Oprócz nowych, poruszających interpretacji takich klasyków jak „Słynny niebieski prochowiec” Cohena czy „I ciągle dal” Stachury i Satanowskiego, na płycie znalazły się utwory napisane przez Magdę Umer, Magdę Czapińską i Andrzeja Poniedzielskiego specjalnie z myślą o tym wydawnictwie.

Magda Umer tak mówi o nowej płycie: „I znowu piosenki o miłości. Nowe, stare i prastare. Mogłaby się z nich ułożyć historia niejednej znajomości. Daję im nowe życie z nadzieją, że będzie ono długie i szczęśliwe. Moim zdaniem są tak piękne, że na to zasługują.”

Agnieszka Osiecka powiedziała o Magdzie Umer, że ona właściwie nie śpiewa gardłem. Ona śpiewa duszą. Trudno o lepszą rekomendację. Zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.