EnglishEnglish
 
Magdalena Zawartko - O kobietach

Magdalena Zawartko - "O kobietach"

niedz., 8 marca 2015, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Koncert "O Kobietach" to mieszanka stylów, barw, twarzy, emocji, czyli wszystkiego co składa się na tak niezwykłą istotę jaką jest kobieta. Niekiedy spokojna i melancholijna, zaraz dynamiczna i wybuchowa, czasem rozsądna, czasem roztrzepana, ale zawsze z zapasem masek w kieszeni, które w umiejętny sposób potrafi wykorzystać. Tak jak w życiu, tak będzie i w muzyce, Magdalena Zawartko to artystka, która nie boi się wyzwań.

Wokalistka jazzowa (współpraca m.in. z Piotrem Wojtasikiem, Włodkiem Pawlikiem. Billy Hartem, Billy Harperem) z dyplomem śpiewaczki operowej, choreograf (choreografia do piosenek wykonywanych m.in. przez Stanisława Soykę, czy Mariusza Kiliana), reżyser (Milion Gwiazd 2012, Les Indes Galantes 2014-asystent, Księżniczka Czardasza 2015-asystent), pedagog śpiewu, wizjoner, marzyciel. pomysłodawca i założyciel Młodzieżowej Akademii Musicalowej, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i wkrótce matka.

Taką artystyczną duszę ujarzmiać będą na scenie muzycy współpracujący z czołówką polskiej i europejskiej sceny jazzowej: 

Dominik Gawroński - trąbka, flugelhorn
Paweł Kukuła - piano
Grzegorz Piasecki - kontrabas 

W repertuarze usłyszymy zarówno klasykę polskiej piosenki jak i znane melodie filmowe, a wszystko w pięknych, oryginalnych aranżacjach. Dlatego zachęcamy Panów, by ten szczególny wieczór spędzili ze swoimi Kobietami właśnie z nami.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.