EnglishEnglish
 
Marcin Wyrostek i Tango Corazon Quintet

Marcin Wyrostek & Tango Corazon Quintet

niedz., 27 marca 2011, 19:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

MARCIN WYROSTEK
Zwycięzca polskiej edycji programu  Mam Talent TVN
Laureat Międzynarodowych Konkursów Akordeonowych. Koncertował z wieloma artystami m.in.: Farfarello, Kayah, Bobby McFerrin, Maciej Miecznikowski, Nippy Noya. Dokonał wielu nagrań dla polskich i zagranicznych ośrodków medialnych m.in: TVN, ZDF (Niemcy), TVP, FOX2 (USA), Radio ZURICH, STV2 (Słowacja).

TANGO CORAZON QUINTET
Zespoół powstał w 2006 roku z inicjatywy Agnieszki Hasse oraz Marcina Wyrostka. Repertuar oparty jest głównie na muzyce Astora Piazzolli - oryginalne opracowania kompozytora oraz aranżacje Marcina Wyrostka. Zespół występuje na międzynarodowych festiwalach muzycznych na całym świecie.

Skład zespołu:
    * Mateusz Adamczyk - skrzypce
    * Agnieszka Hasse – fortepian
    * Daniel Popiałkiewicz - gitara
    * Piotr Zaufal – bas
    * Marcin Wyrostek – akordeon
    * Krzysztof Nowakowski - instr. perkusyjne

Debiutancka płyta zespołu pokryła się ZŁOTEM już w pierwszym miesiącu sprzedaży, a obecnie posiada status POTRÓJNEJ PLATYNY!!! W notowaniach sprzedaży w Polsce płyta zajęła pierwsze miejsce w styczniu 2010 r. i utrzymywała się na tej pozycji niezmiennie przez 2 miesiące. Album zyskał uznanie wielu krytyków muzycznych. Za pośrednictwem Związku Producentów Audio Video album "Magia del Tango” otrzymał nominacje do "Fryderyków 2010" w dwóch kategoriach.

W repertuarze znajdą się oczywiście tanga Astora Piazzolli i Richarda Galliano, solowe utwory w wykonaniu Marcina Wyrostka, oraz ekspresyjne kompozycje projektu Coloriage utrzymane w charakterze muzyki jazzowej, bałkańskiej oraz cygańskiej.

Koncerty są zachowane w kameralnym i subtelnym klimacie, skierowane do najbardziej wymagającej publiczności, która w muzyce stawia na elegancję, dobry smak i gust.

Bilety:

60 zł - 100zł - miejsca siedzące numerowane
40 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety do nabycia także w punkcie sprzedaży Biletin                                   (Dlastudenta.pl ul. Świdnicka 19, Wrocław)

Bilety
Sprzedaż zakończona.