EnglishEnglish
 
Marika akustycznie

Marika akustycznie

sob., 5 października 2013, 20:00

Klub Muzyczny Łykend
ul. Podwale 37/38
50-040, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

MARIKA AKUSTYCZNIE zagra w Łykendzie!

 

Po bardzo dobrym, akustycznym koncercie na antenie radia Chilli ZET, Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowała się odświeżyć swoje największe przeboje, przearanżować je i - w zupełnie nowej odsłonie - zaprezentować słuchaczom.

"Wszystko zaczęło się od koncertu na radiowej antenie. Specjalnie się nie przygotowywaliśmy. Pomyśleliśmy - zagramy po swojemu, tylko delikatniej. Okazało się, że słuchacze i internauci chcą więcej!  Wyrzuciliśmy więc elektroniczne bajery, chórki i ozdobniki, przearanżowaliśmy piosenki z wszystkich trzech Marikowych płyt, zamknęliśmy się w nocy w studiu radiowym Chilli ZET i - zagraliśmy pełen koncert. Prosto, surowo, delikatnie. Uśmiechając się do siebie..." - tak o powstawaniu albumu mówi sama wokalistka.

Pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu Chilli ZET, Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze. Wspólnie z Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i Michałem Przybyłą, wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów.

Posłuchajcie tych aranżacji na żywo, w akustycznym składzie 5 października w klubie muzycznym  Łykend we Wrocławiu

Bilety:
35 zł – przedsprzedaż,
40 zł – w dniu koncertu

Źródło: organizator wydarzenia"
Foto: lukasz_widziszo 
Bilety
Sprzedaż zakończona.