EnglishEnglish
 
Mela Koteluk

Mela Koteluk

sob., 5 października 2013, 18:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu koncertu. Aktualny termin wrocławskiego koncertu to 05.10.2013r., godz. 18.
Opis

Mela Koteluk wystąpi w październiku we Wrocławiu! 


Mela Koteluk, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, wystąpi już 3 października na scenie klubu Eter, inaugurując jesienny sezon cyklu „wROCkfest.pl prezentuje”

Od ubiegłego roku nie przestaje być o niej głośno. Jest laureatką nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej "Ale Sztuka". 

Jej wydana w maju 2012 roku pierwsza płyta „Spadochron” została okrzyknięta jednym z najlepszych debiutów roku, a utwory ją promujące, „Melodia ulotna” i „Wolna”, przez długie 

tygodnie utrzymywały się na listach przebojów większości rozgłośni radiowych. Muzyka Meli wypada z szufladek, jest poetycko, ale zadziornie, lirycznie i rockowo. Dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych, łobuzersko puszczających oko do eklektycznych konwencji, w połączeniu z magią tekstów autorstwa Meli, wprowadza na scenę polskiej muzyki rozrywkowej powiew świeżości. W czasie jesiennej trasy koncertowej promującej wydany album w 2012 roku, Mela za każdym razem gromadziła pełne sale fanów i same pozytywne recenzje.

Na początku 2013 roku Mela Koteluk nagrała wraz z Czesławem Mozilem utwór „Pieśń o szczęściu”, promujący film pod tytułem „Baczyński”. Jest też inicjatorką akcji „Nie bądź dźwiękoszczelny”, mającej na celu promowanie muzyki na żywo.

Bilety:
39 zł – pierwsze 300 szt.,
45 zł – przedsprzedaż,
50 zł – w dniu koncertu

60 zł - miejsca siedzące ( balkon)

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.