EnglishEnglish
 
Mela Koteluk

Mela Koteluk

wt., 8 marca 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

MELA KOTELUK zaśpiewa w Narodowym Forum Muzyki z okazji Dnia Kobiet!

Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej powraca do Wrocławia! 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, Mela Koteluk wystąpi w najpiękniejszej sali koncertowej we Wrocławiu – Narodowym Forum Muzyki!

Uwaga Panowie, lepszego prezentu dla wybranek serc nie znajdziecie :)

W 2012 roku Mela Koteluk wdarła się na polską scenę z pogranicza popu i alternatywy albumem, który pokrył się platyną, i za który otrzymała dwa Fryderyki oraz Nagrodę Artystyczną Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego. „Spadochron”, bo tak nazywała się pierwsza płyta w dorobku artystki,to oczywiście dopiero początkiem muzycznej drogi wokalistki. Jej drugi album „Migracje” trafił na rynek nieco ponad dwa lata po debiucie,  dotarł na szczyt zestawienia najlepiej sprzedajacych się płyt i również uzyskał status platynowego krążka.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej Pamiętajmy o Osieckiej, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych Śpiewajmy Poezje czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka, Smolik, Czesław Mozil czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall).

We Wrocławiu Mela pojawi się z zespołem w składzie:

Mela Koteluk – śpiew
Tomasz Krawczyk – gitary
Miłosz Wośko – instrumenty klawiszowe
Kornel Jasiński – gitara basowa
Robert Rasz – perkusja
Ola Chludek – chórki

Bilety
Sprzedaż zakończona.