EnglishEnglish
 
Metalfest 2012

Metalfest 2012

2012-06-01 - 2012-06-03

sprzedaż zakończona
Opis

Metalfest Poland Open Air 2012 !!!

1 czerwca rozpocznie się wydarzenie  którego ewidentnie w naszym kraju brakowało. W przeciągu ostatnich lat festiwale w Polsce niesamowicie się rozwinęły tworząc realną konkurencje z najlepszymi  festiwalami w zachodniej Europie. W dalszym ciągu brakuje jednak typowo metalowo-rockowego festiwalu, które w całej Europie odbywają się już regularnie.

W 2012 roku odbędzie się trzecia edycja tego największego objazdowego metalowego festiwalu w Europie. Tym razem jednak dotrze do Polski aby fani mocniejszych dźwięków  nie byli zmuszeni wyjeżdżać za granicę by na parę dni zapomnieć o bożym świecie, czerpać ze wszystkich atutów letnich festiwali i zobaczyć metalowy line-up z prawdziwego zdarzenia.

Oto jak przedstawia się skład:

1 czerwca – piątek: 

Scena główna: Megadeth, Blind Guardian, Hypocrisy, Moonspell, Legion of The Damned, Triptykon, Alestorm, Stos, Horrorscope, Skull Fist

Mała scena: Fleshgod Apocalypse, Fueled by Fire, Hell:on, Chainsaw, Mentally Blind, Impervious, Rusted Brain.

2 czerwca – sobota: 

Scena główna: Kreator, co-headliner, Eluveitie, Acid Drinkers, Vader, Powerwolf, Grand Magus, Septic Flesh, Nexus Inferis, Huntress. 

Mała scena: Graveworm, Emergency Gate, Obscure Sphinx, Heart Attack, Calladorn, Basement, Post Profession.  

3 czerwca – niedziela: 

Scena główna: W.A.S.P. , Fear Factory, Ensiferum, Dark Tranquility, In Extremo , Death Angel, Brainstorm, Virgin Snatch, Steelwing, Heidevolk.

Mała scena: Hate, Totem, Animations, Frostbite, Hello Jackie, Emigra, Consfearacy

Bilety
Sprzedaż zakończona.