EnglishEnglish
 
#metalgirls: Plethora, Issel, MissCore

#metalgirls: Plethora, Issel, MissCore

sob., 27 maja 2017, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Zapraszamy na #metalgirls czyli metalową petardę w wykonaniu kobiet 27 maja w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu!

Zagrają:

Plethora

Plethora powstała w 2013 roku. Powołaniu zespołu przyświecało stworzenie nowej jakości w muzyce metalowej - połączenia energii, kunsztu muzycznego i melodyjności. Plethora to bogactwo dźwięków i olbrzymia dawka energii. Plethorę buduje mocny skład doświadczonych muzyków - silnych osobowości, dla których muzyka nie może być i nie jest kompromisem lub drogą na skróty. Podejście to wyraża się w nowoczesnych, szybkich kompozycjach, rozbudowanych partiach instrumentalnych i niepowtarzalnym wokalu. Świat muzyczny potrzebuje świeżości i właśnie to mamy do zaoferowania. Plethora. Tworzymy coś nowego. Przyłącz się.

Skład zespołu:

Adka Niksińska - wokal
Krystian Przybylski - gitara
Damian Mikulski - gitara
Sebastian Szarapow - bas
Mateusz Gawron - perkusja

Issel

„Issel” to wrocławska kapela grająca nowe brzmienie metalu. Połączenie melodii, klasycznego metalu i miejscami progresji to muzyka, którą tworzy piątka młodych ludzi.

Wszyscy zgodnie twierdzą, iż jest to kolektyw, a nie solowy projekt, któregokolwiek z członków. Inspirację każdy z członków odnajduje w bardzo odmiennej lecz głownie metalowej stylistyce, co słychać w muzyce tworzonej przez Issel. Większość członków zespołu nie jest jednak nastawiona jedynie na „piekielne dźwięki”. W muzyce prezentowanej przez band można dostrzec elementy nowych, metalowych brzmień połączonych z klasycznymi, heavy metalowymi zagrywkami doprawionymi elementami melodyjnego metalu, a miejscami progresją.

Skład zespołu:

Ula "Issel" Issel - vocal,
Marek "Wrona" Wroński - drums,
Michał "Majkel" Majecki - bass,
Rafał "Rav" Wawszczak - guitar,
Wojtek "Kwiatek" Kwiatek – guitar. 

Misscore

Zespół Misscore powstał w 2010 roku, jednak obecny skład wyklarował się w 2015r. Tworzy go czwórka osób, które razem postanowiły realizować swoje muzyczne marzenia. Muzyka którą tworzy zespół to zarówno mocne rockowe numery, jak i spokojne utwory. Od bieżącego roku wzbogacone również o elementy elektroniczne. W marcu 2017 roku światło dzienne ujrzał pierwszy teledysk, zrealizowany do piosenki Rapeseed Fields – singla promującego debiutancką płytę, która ukaże się już niebawem.

Skład zespołu:

Natalia Rygiel - wokal
Mateusz Kwiatkowski - bas
Krystian Suchorab - gitara
Jarek Bielecki - perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.