EnglishEnglish
 
Michael Jackson Symfonicznie

Michael Jackson Symfonicznie

niedz., 28 października 2012, 19:30

Filharmonia Bałtycka
ul. Ołowianka 1
80-751, Gdańsk
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Z przykrością informujemy o przeniesieniu koncertu Michael Jackson Symfonicznie w Filharmonii Bałtyckiej na dzień 28 października 2012. Jesteśmy zmuszeni do podjęcia takiej decyzji w związku z niemożliwością wykonania koncertu w pełnym składzie (z powodu problemów zdrowotnych i osobistych artystów). Pragniemy aby nasze produkcje stały zawsze na jak najwyższym poziomie. Nie mogąc tego zapewnić (krótki czas nie pozwala na znalezienie i przygotowanie zastępców) zdecydowaliśmy się podjąć tą niełatwą decyzję.

Informujemy jednocześnie, że osoby, które już zakupiły bilety i nie zdecydują się na ich zwrot mogą liczyć na specjalny vipowski podarunek, który otrzymają okazując bilet podczas październikowego koncertu.

Organizatorzy - Royalart.
Opis

Wybitna twórczość Michaela Jacksona zasługuje na niebanalną oprawę. Dlatego nasze widowisko to połączenie genialnego popowego brzmienia utworów Jacko z subtelnością barw i dźwięków jakie można uzyskać tylko za pomocą orkiestry symfonicznej. Wszystko przy wsparciu wspaniałcyh solistów (wokalistów i instrumentalistów), chórów, tancerzy oraz najnowocześniejszych technik scenicznych. To nowe spojrzenie na dorobek artysty łączące rozmach wspaniałego show z ekskluzywnym i niepowtarzalnym klimatem symfonicznej oprawy. Michael Jackson Symfonicznie to obudzenie ducha Jacko na nowo, z szacunkiem i oprawą godną wybitnej indywidualności jaką był Michael. Zapraszamy do wspólnej podróży po muzycznym świecie geniusza i wizjonera.

 

Michael Jackson Symfonicznie oznacza:

muzykę tylko na żywo !
50 osobową orkiestrę symfoniczną
6 osobowy popowy band
8 wokalistów
instrumentalnych wirtuozów w błyskotliwych solówkach
tancerzy
aktorów
chóry
najnowcześniejsze multimedia
potężne symfoniczne brzmienie
międzynarodową obsadę
prawie 2 godziny fantastycznej zabawy
niezapomniane artystyczne doznania

MJS to w sumie prawie 100 artystów w niepowtarzalnym spektaklu muzycznym !

Odwiedzimy największe i najbardziej prestiżowe sale w Polsce (m.in. Filharmonia Narodowa, Opera Wrocławska), w następnej kolejności wybieramy się na podbój Europy (m.in. Berlin, Bohn, Praga, Wiedeń).

źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Bilety
Sprzedaż zakończona.