EnglishEnglish
 
Michał Bajor - Moja Miłość

Michał Bajor - "Moja Miłość"

niedz., 2 kwietnia 2017, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

MICHAŁ BAJOR po raz kolejny w Radiu Wrocław

Najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu Michała Bajora. Zapraszamy na  muzyczne spotkanie, zamykające trasę koncertową Artysty „Moja Miłość”, które odbędzie się 2 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Na koncercie nie zabraknie muzycznych niespodzianek z nowej płyty Michała Bajora.

Michał Bajor, choć trudno w to uwierzyć, wzrusza nas i czaruje swoim śpiewem już od ponad 40 lat. Potrafi, jak nikt inny, łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością.

„Moja miłość" to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Pod materiałach „Od Piaf do Garou" i „Moje podróże" przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości, wydany z wytwórnią Sony Music Poland. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę", „Odkryjemy miłość nieznaną", „Ach życie kocham cię nad życie" czy „Nie ma jak u mamy".

Bilety
Sprzedaż zakończona.