EnglishEnglish
 
Michał Bajor - Moje Podróże

Michał Bajor - "Moje Podróże"

sob., 14 lutego 2015, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

MOJE PODRÓŻE

pożegnanie z tytułem

koncert walentynkowy!

Tradycyjnie już, po nagraniu każdego, kolejnego krążka, Michał Bajor odbywa trasę koncertową, która zwykle trwa dwa sezony. W tym roku Michał Bajor kończy swoją kolejną koncertową i fonograficzną przygodę.

Walentynkowy koncert w Imparcie będzie pożegnaniem artysty z materiałem z jego osiemnastej płyty, zatytułowanej ”Moje podróże”.

13 (szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski.

Muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku, spod którego jest Michał Bajor.

Utwory są, jak zawsze u tego artysty, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy - są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty.

Podczas koncertu nie zabraknie również kilku niezwykle znanych i lubianych przez publiczność piosenek z jego starszego repertuaru, jak m. in. “Ogrzej mnie”, ”Błędny rycerz”, ”Początek mojej drogi”, czy “Moja miłość największa”.  Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego.

Oczywiście, pomysł na kolejny, 19. album już jest... Ale na razie artysta serdecznie zaprasza Państwa do posłuchania repertuaru z płyty “Moje podróże” i ma nadzieję na niezapomniane spotkanie na koncercie.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.