EnglishEnglish
 
Michał Bajor - Moje podróże

Michał Bajor - "Moje podróże"

2014-02-14 - 2014-02-16

Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

„Moje podróże” – spektakl muzyczny z mądrymi piosenkami Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Michała Bajora.

Już 14 oraz 16 lutego w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się niezwykle osobisty koncert – nostalgiczny, żartobliwy i pogodny. Główną Gwiazdą wieczoru będzie Michał Bajor, który zaprezentuje kompozycje ze swojej ostatniej płyty zatytułowanej „Moje podróże”.

Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. Jedno je łączy – są niezwykle osobiste. Piękne teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. Muzykę do utworów skomponowali tak uznani twórcy jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także wybitni muzycy grający w zespole Michała Bajora: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i  Marcin Olak.
Na koncercie będzie można również posłuchać piosenek ze starszego repertuaru Michała Bajora, jak m.in. „Ogrzej mnie”, „Błędny rycerz”, „Początek mojej drogi”, czy „Moja miłość największa”. Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:

80 zł - kategoria I
65 zł - kategoria II

Bilety
Sprzedaż zakończona.