EnglishEnglish
 
Mikromusic - Tak mi się nie chce

Mikromusic - "Tak mi się nie chce"

sob., 9 grudnia 2017, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Mikromusic  na 17-te urodziny Radia RAM

Znakomity wrocławski zespół z premierowymi utworami z płyty „Tak mi się nie chce” na urodziny Radia RAM. Zapraszamy na wyjątkowy koncert Mikromusic  9  grudnia o godz. 18.00 do Sali Koncertowej przy Karkonoskiej 10.

Dokładnie 6 grudnia 2000 roku Program Miejski Radia Wrocław 89,8 FM przekształcił się w Radio Aktywne Miasto, w skrócie RAM. Było to pierwsze radio stworzone tylko dla Wrocławia. Pięć lat później radio postawiło na dźwięki spod znaku smooth jazzu, soulu, funky, latino i lounge. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych stacji we Wrocławiu, a w grudniu obchodzi swoje 17. urodziny.

Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe koncertowe spotkanie ze znakomitym wrocławskim zespołem Mikromusic i utworami z ich najnowszej płyty pt. „Tak mi się nie chce”.

„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic, ale pierwszy wydany samodzielnie poprzez crowdfunding. „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”. Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych.

Zapowiada się niezapomniana urodzinowa muzyczna uczta.

Radio RAM. Zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.