EnglishEnglish
 
MIKROMUSIC

MIKROMUSIC

sob., 18 maja 2019, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Znakomity wrocławski zespół, który plasuje się  w gronie najpopularniejszych zespołów w Polsce. Radio RAM zaprasza na koncert zespołu Mikromusic 18 maja o godz. 18.00.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. 

„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic, ale pierwszy wydany samodzielnie poprzez crowdfunding. „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”. 

Skład zespołu:

Natalia Grosiak – wokal

Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano

Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.