EnglishEnglish
 
Muzyczna Strefa Radia RAM: Imany, Alicja Janosz

Muzyczna Strefa Radia RAM: Imany, Alicja Janosz

niedz., 2 grudnia 2012, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

Muzyczna Strefa Radia RAM

Hipnotyzujący głos, nietuzinkowa uroda, wyjątkowa charyzma sceniczna.  IMANY , objawienie scen muzycznych nad Sekwaną będzie gwiazdą Muzycznej Strefy Radia RAM. Obok niej wystąpi pełna wysublimowana muzycznie  i w stylu vintage Alicja Janosz. Rezerwujcie swój czas na spotkanie z nami 2 grudnia o godzinie 19.00 w Klubie Eter.

Imany obdarzona jest zjawiskowym głosem, który ma w sobie melancholię Tracy Chapman i klasę Billie Holiday. Jej historia jest tak nieprzeciętna jak jej głos i muzyka, którą tworzy. Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna przybyła do Paryża z zamiarem zrealizowania swojego największego marzenia, jakim było nagranie debiutanckiego albumu. Do stolicy Francji przyjechała z Nowego Jorku gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Jednak jej prawdziwym powołaniem okazała się muzyka, a modelling jedynie przystankiem, epizodem, dzięki któremu mogła pozwolić sobie na realizację marzeń. 

W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę "Shape of a Broken Heart". W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy. 

Alicja Janosz jest wokalistką i autorką piosenek. Śpiewa od 8 roku życia. Rozpoznawalność przyniosło jej zwycięstwo w programie Idol. Od 5 lat jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień poza projektem sygnowanym jej imieniem i nazwiskiem, śpiewa w zespole HooDoo Band, odnoszącym sukcesy na scenie około bluesowej. Pod koniec ubiegłego roku, po długiej przerwie w karierze solowej, ukazała się płyta "Vintage", która zebrała znakomite recenzje. Obecnie Alicja rozpoczyna prace nad kolejnym solowym albumem. 

"The Shape Of a Broken Heart" IMANY to płyta wypełniona spokojnymi, refleksyjnymi, subtelnymi i zmysłowymi kompozycjami . „Vintage” Alicji Janosz to płyta pełna pięknych i magicznych dźwięków soulu.  Obie Panie i ich muzyczne propozycje w sam raz na zimową odsłonę Muzycznej Strefy Radia RAM.

Zapraszamy- Radio RAM- zawsze w dobrym tonie!

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.