EnglishEnglish
 
Muzyczna Strefa Radia RAM - Jazzanova i Paul Randolph

Muzyczna Strefa Radia RAM - Jazzanova & Paul Randolph

czw., 5 grudnia 2013, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

JAZZANOVA - Muzyczna Strefa Radia RAM


Przed nami kolejna urodzinowa Muzyczna Strefa Radia RAM, na której w tym roku wystąpi Jazzanova – znany i ceniony niemiecki kolektyw prodeucencki w pełnym składzie i sekcją „live” oraz Paul Randolph –  amerykański wokalista i basista.. Koncert odbędzie się w czwartek, 5 grudnia we wrocławskim klubie Eter.

Jazzanova to nie tylko pochodzący z Berlina kolektyw didżejów i producentów, ale prawdziwa instytucja na światowej mapie szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

Jej korzenie sięgają 1995 roku, kiedy to grupa didżejów skupionych wokół klubu Delicious Doughnuts postanowiła połączyć siły, by wykorzystać szerokie muzyczne horyzonty i podjąć się stworzenia nowej brzmieniowej jakości, jednocześnie odnosząc się z szacunkiem do gatunków muzycznych tradycyjnie uznawanych za taneczne lub okołotaneczne. 

W skład Jazzanowy wchodzą Alexander Barck, Claas Brieler, Roskow Kretschmann, Stefan Leisering, Axel Reinemer i Jürgen von Knoblauch, a niemiecki kolektyw tradycyjnie uznawany jest za jednego z prekursorów stylistyki zwanej popularnie nu jazzem. Jakkolwiek, Jazzanova to o wiele bogatsza muzyczna mieszanka, a krytycy doszukują się w tych dźwiękach takich gatunków jak choćby acid jazz, clubjazz, downbeat, house, jazz-house, trip-hop, club/dance czy broken beat.


Bilety:
 

85 zł - przedsprzedaż
100 zł - w dniu koncertu 

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.