EnglishEnglish
 
Muzyczna Strefa Radia RAM - Jose James

Muzyczna Strefa Radia RAM - Jose James

wt., 22 października 2013, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Muzyczna Strefa Radia RAM to doskonała okazja do bliższego poznania Artystów, których twórczość znana jest Słuchaczom wrocławskiego Radia RAM. Jesienią zapraszamy na spotkanie z Jose Jamesem, którego karierę słuchacze radia RAM śledzą na antenie od samego początku. Aksamitny głos i niepowtarzalne umiejętności wokalne to znaki szczególny tego wyjątkowego artysty. Zapraszamy na koncert 22 października o godz. 20.00 do Klubu Eter.

Artysta debiutował albumem “The Dreamer” (2008) to zbiór ballad w jazzowych aranżacjach, zaśpiewanych niezwykle charakterystyczną, ciepłą barwą. Kolejna płyta “Blackmagic” (2010) to zwrot ku czarnym dźwiękom. W tym samym roku ukazał się krążek “For All We Know” ze standardami jazzowymi śpiewanymi jedynie przy akompaniamencie fortepianu, przy którym zasiadł Jef Neve.

“Na kolejny album przyszło czekać trzy lata, ale tegoroczny “No Beginning No End” zdecydowanie rekompensuje ten czas oczekiwania”- twierdzi Piotr Bartyś, szef muzyczny Radia RAM. I zaznacza jednocześnie, że to najbardziej dopracowany i z pewnością najlepszy krążek w dyskografii artysty. Jose James zaprosił do współpracy wielu ciekawych muzyków takich jak Pino Palladino, Robert Glasper czy Hindi Zahra, która gościła na scenie Muzycznej Strefy Radia RAM w roku 2011.

Partnerami Muzycznej Strefy Radia RAM są City Sounds oraz Lion Stage Management.

Bilety:

miejsca stojące

67 zł -  pierwsze 200 szt.
77 zł -  przedsprzedaż
90 zł – w dniu koncertu 

miejsca siedzące

90zł - przedsprzedaż (tylko w Biletin)
110zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.