EnglishEnglish
 
Muzyczne przygody Pana Kleksa

Muzyczne przygody Pana Kleksa

sob., 21 marca 2015, 12:00

sprzedaż zakończona
Opis

Muzyczne przygody Pana Kleksa

 

Orkiestra Symfoniczna
Royal Symphony Orchestra
Wokaliści, aktorzy, chórki
Wirtuozi instrumentalni
Magicy i szaleni chemicy
Multimedia
Wizualizacje
Widowisko edukacyjne dla dzieci

Link do strony z filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=iuB09WH5FJc

„Muzyczne przygody Pana Kleksa” to jedyny i niepowtarzalny koncert, podczas którego widzowie poczują moc wrażeń i doznają niezapomnianych emocji. Wyjątkowe jest nie tylko samo widowisko ale również i data 6. grudnia, kiedy na całym świecie obchodzony jest dzień Św. Mikołaja. „Muzyczne przygody Pana Kleksa” to doskonały prezent dla dziecka, które w świat bajek Andersena wprowadzone zostanie w tym wyjątkowym dniu nie tylko za sprawą tytułowego Pana Kleksa i jego pomocników, ale i za przyczyną św. Mikołaja, który zaszczyci nas swoją obecnością.

„Muzyczne przygody Pana Kleksa” to projekt autorski, zainspirowany „Akademią Pana Kleksa”  Jana Brzechwy. Pan Kleks nadal prowadzi swoją Akademię, jednak z upływem czasu zaszły w niej liczne zmiany. Pierwszą, dosyć rewolucyjną jest możliwość podjęcia nauki przez dziewczynki.

Akademia się rozrosła, powstały nowe wydziały, ale uczniowie nieodmiennie mogą odbywać podróże do świata bajek, zarówno tych trochę starszych jak i tych zupełnie nowych.

Istnieje zatem możliwość podróży w czasie i poznania rodziny Flinstonów,  odwiedzenia Wioski Smerfów, Doliny Muminków, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, skosztowania soku z gumijagód podawanych przez Gumisie , spotkania z „nieustraszonym Scooby-Doo”, szalonej jazdy z Zygzakiem McQuin’em,  także uczestniczenia w balu razem z Kopciuszkiem. „Powyginamy śmiało ciało” z Królem Julianem.

Nie zabraknie również naszych ulubionych, ukochanych i  wiernych przyjaciół : Myszki Mickey i Kaczora Donalda, Pszczółki Mai i wesołego psa Reksia. Ale można też otworzyć drzwi Wydziału, gdzie Dziekanem jest Różowa Pantera, Ralph Demolka czy Piorun.

Wiele się zmieniło, ale jedno  nigdy się nie zmieni – to cudowna , szalona osobowość Pana Kleksa, Rektora Akademii i bajecznego przewodnika, który wciąż powiększa się przy pomocy pompki i przykleja kolejne piegi z sejfu Golarza Filipa.

Pomysł, produkcja, reżyseria, kierownictwo artystyczne: Piotra Adam Nowak

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.