EnglishEnglish
 
Muzyczny życiorys Franka Sinatry

Muzyczny życiorys Franka Sinatry

pon., 15 kwietnia 2013, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

“Muzyczny życiorys Franka Sinatry” 

 

Prapremiera w Polsce 14 kwietnia 2013 godz 19:00
Teatr im. J. Słowackiego Kraków

Widowisko muzyczne pamięci Franka Sinatry

Royal Symphony Orchestra
Bobba Jazz Band

Orkiestra Symfoniczna
wokalisci
jazzowy band
tancerze
nowoczesne multimedia
muzyka tylko na żywo 
ponad 100 artystów na scenie
instrumentalni wirtuozi 
międzynarodowa obsada
aktorzy
chór

 

Porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry -  wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.

Podczas widowiska , muzyka przeniesie nas do Las Vegas lat 50 tych i 60 tych, w których to królowały jazz i swing a piosenkarz  święcił swoje największe sukcesy artystyczne. Frank Sinatra przez dziesięciolecia był jedną z najważniejszych postaci na " rozrywkowej " mapie Ameryki. Jego życie to oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich poszukamy w kolebce włoskich brzmień słuchając fragmentów  muzyki klasycznej z oper  V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo. Nie zabraknie też muzyki filmowej, która wprowadzi nas w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych, kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej. Usłyszymy najpopularniejsze utwory m. in.  „My Way”, „New York, New York”, „Strangers In The Night”  w imponujących aranżacjach z udziałem ponad stu artystów.

Wybór utworów prezentowanych podczas widowiska, oryginalne aranżacje, oprawa artystyczna, udział młodych, wspaniałych  wykonawców  z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.Gorąco zapraszamy do świata pełnego blasku i doskonałej muzyki. Zapraszamy na porywający, “Muzyczny Życiorys Franka Sinatry”! 

Pomysł, produkcja,reżyseria, kierownictwo artystyczne - Piotr Adam Nowak, Agencja Artystyczna Royal Art.

Współpraca Arizona Menagment.

dyrygent - Piotr Oleśnik

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.