EnglishEnglish
 
Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

Muzyczny Życiorys Franka Sinatry

niedz., 27 października 2013, 20:00

Kijów.Centrum
al. Krasińskiego 34
30-101, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

“Muzyczny życiorys Franka Sinatry” 

 

27 PAZDZIERNIKA 2013

Kino Kijów-Centrum Kraków

 

Widowisko muzyczne pamięci Franka Sinatry

Royal Symphony Orchestra

Orkiestra Symfoniczna

wokalisci

jezzowy band

nowoczesne multimedia

muzyka tylko na żywo

wizualizacje 

instrumentalni wirtuozi 

międzynarodowa obsada

chór

 

Porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry -  wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.

Podczas widowiska , muzyka przeniesie nas do Las Vegas lat 50 tych i 60 tych, w których to królowały jazz i swing a piosenkarz  święcił swoje największe sukcesy artystyczne. Frank Sinatra przez dziesięciolecia był jedną z najważniejszych postaci na " rozrywkowej " mapie Ameryki. Jego życie to oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich poszukamy w kolebce włoskich brzmień słuchając fragmentów  muzyki klasycznej z oper  V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo. Nie zabraknie też muzyki filmowej, która wprowadzi nas w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych, kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej. Usłyszymy najpopularniejsze utwory m. in.  „My Way”, „New York, New York”, „Strangers In The Night”  w imponujących aranżacjach z udziałem ponad stu artystów.

Wybór utworów prezentowanych podczas widowiska, oryginalne aranżacje, oprawa artystyczna, udział młodych, wspaniałych  wykonawców  z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.Gorąco zapraszamy do świata pełnego blasku i doskonałej muzyki. Zapraszamy na porywający, “Muzyczny Życiorys Franka Sinatry”! 

Pomysł, produkcja,reżyseria, kierownictwo artystyczne - Piotr Adam Nowak, Agencja Artystyczna Royal Art.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.